KATEGORIE

         Vykupujeme a prodáváme všechny hudební a hudebně-obrazové nosiče, tj. kompaktní disky (CD), gramodesky (LP, SP), hudební i filmová DVD, Blu-ray a videokazety (VHS) a audiokazety (MC) a to jak použité, tak zcela nové. Neodmítáme ani tituly v tenkých kartonových obalech (tzv. pošetkách), které se prodávají např. v trafikách ani digitální nosiče zcela bez obalů. Nevykupujeme: klasickou (vážnou) hudbu na všech nosičích, neoficiálně vydávané tituly (tzv. piráty), podomácku kopírované nosiče a pornofilmy.

         K dispozici jsou u nás tedy hudební a filmové nosiče s nahrávkami téměř všech žánrů včetně mluveného slova pro dospělé i děti a to i v běžné obchodní síti nesehnatelné tituly, které již byly vyřazeny z distribučních katalogů domácích i zahraničních vydavatelství a na trhu nového zboží jsou tím pádem již nedostupné. V současné době čítá naše nabídka cca 3000 titulů na CD, 1200 LP titulů, 2400 filmových a 270 hudebních DVD a několik desítek Bluray titulů. Jako doplňkový sortiment prodáváme domácí i zahraniční  časopisy s hudební tématikou, igelitové obaly na LP, jakož i gramodesky bez obalů (např. k dekorativním účelům).

         Všechny tituly, nabízené v našem e-shopu, máme skladem, avšak vzhledem k tomu, že většinou titulů disponujeme pouze po jednom kuse, může se stát, že se konkrétní titul od poslední aktualizace skladové databáze, kterou provádíme několikrát do týdne, doprodal. V případě objednávky takovéhoto titulu vás budeme o této skutečnosti co nejdříve informovat.