KATEGORIE

         V našem hudebním a filmovém antikvariátu vykupujeme a tedy i prodáváme všechny hudební a hudebně-obrazové nosiče, tj. kompaktní disky (CD), gramodesky (LP, SP), hudební i filmová DVD, Blu-ray a videokazety (VHS) a audiokazety (MC) a to jak použité, tak zcela nové. Neodmítáme ani tituly v tenkých kartonových obalech (tzv. pošetkách), které se prodávají např. v trafikách ani digitální nosiče zcela bez obalů. Nevykupujeme klasickou (vážnou) hudbu na všech nosičích, neoficiálně vydávané tituly (tzv. piráty), podomácku vypalovaná CD a DVD, stejně jako reklamní CD, přidávaná zdarma např. do časopisů.

         K sehnání jsou u nás tedy hudební a filmové nosiče s nahrávkami téměř všech žánrů včetně mluveného slova pro dospělé i děti a to i v běžné obchodní síti nesehnatelné tituly, které již byly vyřazeny z distribučních katalogů jak tuzemských, tak zahraničních vydavatelství a na trhu nového zboží jsou tím pádem již nedostupné. V současné době čítá naše nabídka cca 3800 titulů na CD, 1000 LP titulů, 1500 filmových a 400 hudebních DVD a několik desítek Bluray titulů. Jako doplňkový sortiment prodáváme domácí i zahraniční knihy a časopisy s hudební tématikou, obaly na LP, jakož i gramodesky bez obalů např. k dekorativním účelům.

         Všechny tituly, nabízené v našem e-shopu, máme skladem, avšak vzhledem k tomu, že většinou titulů disponujeme pouze po jednom kuse, může se stát, že se konkrétní titul během dne doprodá, což se projeví až při aktualizaci skladové databáze, kterou provádíme jednou denně po skončení provozní doby. V případě objednávky takovéhoto titulu vás budeme o této situaci co nejdříve informovat.